Digitürk Digiguide Detaylı Ve İndirme

Digitürk Digiguide Rehber Uygulaması

Digitürk Digiguide Rehber Uygulaması Hakkında Bilgi Ve İndirme

Digitürk, siz değerli aboneleri için birçok hizmetleri hizmete sokmuş ve bu şekilde eşsiz yayınları izlemenizi sağlamıştır. Digitürk aboneliği olan tüm arkadaşlarımızda artık Digitürk’ün uygulamaları arasında yer alan Digiguide uygulamasından yararlanabilecekler. Digitürk Digiguide uygulaması sayesinde siz değerli Digitürk’lülerde artık Digitürk yüzlerce program arasından ilgilerini çekenlar hakkında bilgi alabilme olanağı sağlamaktadır. Digiguide ile en iyi filmlerin fragman videolarını, filmlerin konusunu okuyabilme, filmlerin posterlerini görerek yayın saatlerini ve tekrar saatlerini görebilmektesiniz.

Digitürk Digiguide Detay Ve İndirme

Digiguide uygulaması sayesinde artık ücretsiz hatırlatma servisinden de yararlanabilmektesiniz. Uygulama sayesinde Digitürk plus aboneleri dilediği zaman dilediği yerde sayesinde tüm yayınları tek bir dokunuşla kaydedebiliyorlar. Digitürk Digiguide uygulamasından sadece İphone kullanıcıları yararlanabilmektedir. Sizlerde eğer İphone kullanıyorsanız, direk Buraya Tıklayarak telefonunuza indirebilir ve “ne izlesem” derdine son verebilirsiniz.

Digitürk Digiguide Detaylı Ve İndirme

Digitürk Digiguide hakkında bilgi.

Evet sevgili Digitürk kullanıcıları. Sizlerde hemen telefonunuza Digiguide uygulamasını indirim ve Digitürk’ün eşsiz yayınları hakkında önceden bilgi sahibi olun ve bu şekilde kendinizi özel hissedin. Digitürk veya Lig TV kullanan tüm arkadaşlarımız da birçok hizmetlerden yararlanabiliyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir