«

»

Digitürk Beylikdüzü Bayisi

Digitürk Beylikdüzü Bayisi :

Digitürk Beylikdüzü servis merkezini arayın, kampanya fırsatları ile abone olun. Digiturk Beylikdüzü bayii merkezi üyelik işlemlerinizi kolaylatırarak sizi abone yapmak icin calışmaktadır. Digitürk Beylikdüzü online üyelik bayi merkezi fırsat kampanyalarını kacırmayın.

SRC ELEKTRONİK İSTANBUL

Adres : HÜRRİYET BULVARI 38 YAKUPLU BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL

Digitürk Beylikdüzü size özel web sayfası siz değerli müşterilerimize daha kaliteli yeni üyelik ve abonelik hizmeti verilebilmesi, digitürk % 50 indirimli ve özel kampanyalarının tanıtılması ve Digiturk abonelik işlemlerine ilişkin hizmetlerin geliştirilmesi ve hızlandırılması amacıyla hazırlanmıştır. Beylikdüzü Digiturk Yetkili Teknik Bayimiz en kısa sürede evinize Beylikdüzü digiturk avantajlı kampanya tercihinizdeki digiturk paketinizi’inizi getirip, tercih ettiğiniz digiturk lig tv paketi ile birlikte DIGITURK kurulumunuzu yapacaktır. ” Digiturk Beylikdüzü Bayisi ” online üyelik özel çağrı merkezi sizlere daha kaliteli ve hızlı üyelik hizmeti verebilmek için, satış öncesinde ve sonrasında, her zaman yakınınız da yanınız da hizmetinizdedir.

Beylikdüzü Bayimizde Vermiş Olduğumuz Hizmetler :

Beylikdüzü ilçesine Digiturk ve Lig TV hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. Beylikdüzü Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), Lig Tv aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Digiturk ile ilgili online başvuru talebiniz ile birlikte müşteri hizmetleri yetkilimiz tarafından çok kısa süre içerisinde aranarak konu ile ilgili ayrıntılı bilgi verilecektir. Telep leriniz hemen değerlendirilerek avtivasyon işleminiz gerçekleştirilmektedir. Digitürk kurulumunuz Digiturk bayisi tarafından(çanak anten kurulumu ve iç kurulum hizmeti) gerçekleştirilecektir. Lig TV aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Türksat üzerinden aboneliklerde sadece Lig Tv kanalını ve birkaç Digiturk kanalını izleyebiliyorsunuz. Ayrtıntılı bilgi ve fiyatlar ile ilgili olarak aşağıdaki telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü ilçesinden Digitürk ve Lig TV ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk bayimiz mevcuttur.

Telefon Numaralarımız :

0212 445 55 65

0538 695 73 73

 

1 ping

  1. Beylikdüzü Digitürk

    […] Beylikdüzü Digitürk Bayii olarak sizlere en iyi digitürk hizmetlerimizi vermek için çalışmalarımıza devam etmekte ve sizlerin hem digitürk abonelik işlemlerinizi, hemde lig tv abonelik işlemlerinizi hemen başlatmakta ve aynı gün kurulum hizmetimizide sizler için yapmaktayız. […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>