«

»

Digitürk Belgesel Filmi ” Kuşlar Kanatlı Uygarlık “

Digitürk Belgesel Filmi ” Kuşlar Kanatlı Uygarlık “

Digitürk Belgesel Film severler öncelikle hepinize merhaba diyoruz. Bildiğiniz üzere Digitürk sizler için birbirinden güzel filmleri,dizileri ve programları ekranınıza yıllardır taşımakta ve sizlerin tüm TV yayınlarını izlemenizi sağlamaktadır. Siz değerli vatandaşlarımıza bugün Digitürk Belgesel Paketi kanallarımızın içerisinde yayınlanan filmlerimiz arasında bulunan “Kuşlar Kanatlı Uygarlık” filmi hakkında ve konusu hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Kuşlar Kanatlı Uygarlık

Kuşlar Kanatlı Uygarlık

1998’den 2011 yılına kadar dünyanın çeşitli bölgelerinde göç eden yabani kuşları takip edip farklı anlardaki olağanüstü güzelliklerini beyaz perdeye yansıtan film tam bir doğa filmi niteliğinde. Yüzlerce kişiden oluşan ekip herhangi bir teknik hileye başvurmadan onlarca farklı türdeki kuşun tüm yaşam ritüellerini takip ediyor ve en doğal haliyle izleyiciyle buluşturuyor. Belgesel niteliğindeki yapıt her karesinde olağanüstü güzellikteki görüntüleri barındırıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>