«

»

Digitürk Belgesel Filmi Jackass Number Two

Digitürk Belgesel Filmi Jackass Number Two

Digitürk yine sizler için boş durmuyor ve birbirinden güzel belgesel filmlerini ekranları başınızda izlemeniz için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Sizler için bugüne kadar yüzlerce yabancı filmi, yerli filmleri, belgesel filmlerini izlemenizi sağlayan Digitürk; bundan sonrada bu çalışmalarına sizler için devam edecektir. Bununda ispatı olarak yayınlamış olduğu bir Digitürk Belgesel Filmleri arasında olan  jackass Number Two filminin konusu ve özetini sizlerle paylaşarak, belgesel filmi izlenebilirliğini en iyi şekilde aktarmak istiyoruz.

Jackass Number Two Filmin Konusu

Digitürk Belgesel Filmi Jackass Number Two

Digitürk Belgesel Filmi Jackass Number Two

MTV’nin dünya gençliğine armağanı Jackass ya da Türkçe’de yaygın kullanımdaki tabiriyle “Eşşek Şakaları” serisi, Müzik Televizyonu macerasından sonra ikinci filmiyle de beyazperde’de şanını sürdürüyor. Bu devam bölümünde de acar sunucu Johnny Knoxville ve en az kendisi kadar muzip ekibi türlü “eşşek şakalamaları” yöntemleriyle kendilerine, doğaya ve insanlığa “fayda”(?) sağlamaya devam ediyorlar. İkinci bölümde vaadedilenler: Daha fazla cinsellik, daha fazla şiddet ve daha fazla ciddiyetsizlik!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>