«

»

Digitürk Belgesel Filmi “İmparatorun Yolculuğu”

Digitürk Belgesel Filmi “İmparatorun Yolculuğu”

Bildiğiniz üzere Digitürk sizler için birbirinden güzel film, dizi-belgesel filmlerini ve çocuk programlarını ekranları başında izlemeniz için çok ucuz fiyatlarla sizlere bu fırsatı vermektedir. Sinemaya sadece bir film izlemek için ödediğiniz paralarla Digitürk’te onlarca film, dizi, belgesel, spor, çocuk vs. yayınlarını izleme fırsatınız bulunmaktadır. Sizlerede bugün Digitürk belgesel filmleri arasında bulunan “imparator yolculuğu” adlı filmin konusu hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Digitürk Belgesel Filmi İmparatorun Yolculuğu

Digitürk Belgesel Filmi İmparatorun Yolculuğu

İmparatorun Yolculuğu Filminin Konusu

Antartika dendiğinde, hemen herkesin aklına ilk gelenler soğuk, zor hayat şartları ve ıssızlık olsa gerek… Ama 20. yüzyılın başlarında tanımaya başladığımız pengulerin hikayesini izledikten sonra artık kafamızda yeni tanımlamalar belirecek.  Perdedeki hikaye bu kez penguenlerin; imparator penguenin hikayesi. Hem hiç de yabana atılacak bir hikaye değil.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>