Digiturk Akyurt Bayisi

Digitürk Akyurt Bayisi:

Digitürk siz değerli müşterilerimizi yine digitürk paket ve kampanyaları hakkında bilgi vermeye devam ediyor. nasıl mı bilgi veriyor? hemen anlatalım.

Digitürk türkiye ve dünyada hizmete sunduğu yuzlerce bayileriyle sizlere paket ve kampanyalarıyla ilgili detaylı bilgi vermektedir. hatta bu bayilerimize gelerek bu paket ve kampanyalarımızı satın alabilecek ve doyasıya izlemeye başlayabileceksiniz. evet değerli müşterilerimiz şimdi sizlere ankara ilinde faliyete soktuğumuz akyurt bayimizi siz değerli müşterilerimize anlatmak istiyoruz. verdiği hizmetleri ile ilgili hadi kısa ama detaylı bilgi alalım. “Digitürk Akyurt Bayisi” sizler için aşağıda görmüş olduğunuz hizmetleri vermektedir.

Akyurt Bayimizin Vermiş Olduğu Hizmetler :

Akyurt bayimiz siz değerli müşterilerimizi digitürkün paket ve kampanyaları hakkında sizlere detaylı bilgi vermek amacıyla faliyete sokmuş olduğumuz bir bayimizdir. bayimizde ayrıca bu paket ve kampanyalardan yararlanmak isteyenler için satış da yapmaktayız. akyurt bayimizin  bir diğer hizmeti de digitürke abone olamak isteyen bütün müşterilerimizin abonelik işlemlerini yapmak, abonelik işlemleri bittikten sonra canak ve uydu kurulumunu yapmaktır. bayimiz aynı zamanda lig tv satışı ve digitürk teknik destek hizmetini de siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

Yetkili Servis Numaramız :

1 0212 445 55 65

2 0533 035 14 31

digiturk-akyurt-bayileri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir