Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi

Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi Kampanya Fiyatı

Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi Kampanyası kapsamında kolay bir şekilde Digturk abonesi olarak eski yayınlara veda edecek ve abone olduğunuz paketler ile izlemek istediğiniz içerikleri dilediğiniz gibi izleyeceksiniz. Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi fiyat bakımından en uygun Digiturk Paketleri arasında yer alması ile birlikte yediden yetmişe herkesin seveceği içeriklere sahip olan bir pakettir. Siz değerli müşterilere bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde üyelik işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirecek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Abonelik işlemlerinizin işlemlerinizin ardından ekiplerimizden aynı gün içinde kurulum talebinde bulunarak yayınları keyifli bir şekilde izlemeye devam edeceksiniz.

Kampanyada Neler Var?

  • Ödüllü ve seçkin beIN kanalları: Dünya mutfağının farklı tatlarına uzanan geniş bir içerikle beIN Gurme, Türkiye’nin ilk yerli belgesel kanalı beIN İZ ve yemek ve eğlence temalı beIN Home&Entertainment
  • Belgesel ve çocuk kanalları: Dünyaca ünlü ve kaliteli belgesel kanalları ve her yaşta çocuğa hitap eden çocuk kanalları sizler ile!
  • Doya doya spor heyecanı: İngiltere Premier Ligi, NBA, Formula 1’in yer aldığı S Sports, TFF 1. Lig karşılaşmaları ve daha bir çok spor içeriğinin yerli ve yabancı spor kanalları kullanıcıları ile buluşuyor.
  • Eğlencenin adresi: Bol yıldızlı yapımların olduğu beIN Movies Stars ve unutulmaz sitcom’lar ile kahkahanın vazgeçilmez adresi beIN Series Comedy

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir