Digital Kart Kayıp/Çalıntı Veya İade Etmemem Durumunda Ücret Yansıtılır mı?

Merhaba sevgili Digitürk kullanıcıları. Digitürk siz değerli aboneleri için tüm hizmetleri ayağınıza kadar getirmiş bulunmaktadır.

digiturk-kart-calinti-ucreti

Merhaba sevgili Digitürk kullanıcıları. Digitürk siz değerli aboneleri için tüm hizmetleri ayağınıza kadar getirmiş bulunmaktadır. Digitürk hizmetlerinden yararlanmanız için ise teknik servisleri ve direk müşteri hizmetlerine bağlanmanızı sağlamıştır. Bugün teknik servis hizmeti veren birçok bayilerimiz Türkiye geneli tüm illere, ilçelere ve semtlere yayılmıştır. Ama Digitürk abonesi olanlar gibi Digitürk aboneliğinden çıkan arkadaşlarımızın da olduğunu biliyoruz. Bizlere sormuş olduğunuz Digitürk Digital Kart Kayıp/Çalıntı Veya İade Etmemem Durumunda Ücret Yansıtılır mı? sorunuza bugün detaylı bilgileri sizlere vereceğiz. Bu şekilde sizlerde sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanmaya başlayabileceksiniz. Dilerseniz gelin Digital Kart Kayıp/Çalıntı Veya İade Etmemem Durumunda Ücret Yansıtılır mı? sorusuna detaylı bilgi vermeye başlayalım.

Digitürk Digital Kart Kayıp/Çalıntı Veya İade Etmemem Durumunda Ücret Yansıtılır mı?

Evet sevgili arkadaşlar. Digital Kart Kayıp/Çalıntı Veya İade Etmemem Durumunda Ücret Yansıtılır. Çünkü sizlere verilen bu ekipmanlar, aboneliğinizin süresi boyunca sizlere ücretsiz olarak verilmektedir. İptalinizden sonra ekipmanlarınızı iade etmeniz gerekmektedir. Eğer kartınız bir nedenden dolayı elinizde yok ise bunun 40 TL gibi bir ücretlendirmesi bulunmaktadır ve iptal sonrasındaki ayı takip eden fatura ile bu ücreti ödüyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir