40 Gün 40 Gece Film Heyecanı

Digitürk Film Bayramı Zamanı

Digitürk Film Paketi ile Digitürk’te 40 gün 40 gece boyunca süren bir film bayramına siz de hazır olun. Sunulan fırsatlar ile sizde abone olduğunuz paketler sayesinde ekran başında eğlenceli dakikalar geçirecek ve aradığınız kalitede yayınları Digitürk üyelikleri ile kaliteli bir şekilde izleyerek ekran başında olduğundan daha eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz. Film Paketi sayesinde sizde sinemada film izlemeye son vererek ufak ayrıntılar ile sinemayı evinize taşıyabileceksiniz. Ayda 19.99 TL’den başlayan fiyatlar ile sizde kolay bir şekilde Digitürk abonesi olabilir ve abone olduğunuz paketler ile eski yayınlara veda ederek ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

digiturk-film-heyecanı

Film Paketinde Neler Var?

  • 1000 adet film: Her ay binlerce film ile asla sıkılmayacak ve en kaliteli içerikleri abone olduğunuz paketler ile keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.
  • Sinemanın enleri: Tv’de ilk kez gösterilecek olan her gün yeni yeni filmler ve eğlenceli içerikler!
  • 4 ekranda film keyfi: Dilediğin zaman, Dilediğin yerde özellikleri ile sunulan yayınları cepten, tabletten, TV’den ve bilgisayardan ek bir ücret ödemeden ücretsiz uygulaması ile izleyebilirsiniz.
  • Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri: Türkçe dublaj ve alt yazı dil seçenekleri ile yayınları sevdiğiniz gibi izleyebilir ve izlediğiniz içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.
  • Her gün farklı: Her gün ayrı bir film kuşağı ve hafta sonu çocuklara özel Kids kuşağı özel yayınlar ile Film Paketinde sizleri bekliyor olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir